Ak uvažujete o svojom aute z času na čas je nutné uvažovať o elektro výbave vášho auta, teda pomôcok napájaných práve z autobatérie. Pochopiteľne sem patrí každý, kto sa o svoje auto stará sám a nenecháva všetko na servise. Čo všetko ponúkame sa môžeme pozrieť spolu.

Nabíjačky autobatérií

Najbežnejším doplnkom v oblasti auto-elektro sú nabíjačky, ktoré zabezpečia, že batérie vášho auta mala stále vysokú kapacitu a vy ste naštartovali aj v nízkych zimných teplotách. Najčastejšie ju tu použijete práve v zimnom období, ale ak necháte svietiť svetlá ani leto vám nepomôže. Ak sa dostanete do takých ťažkostí bez ohľadu na to či je zima alebo leto je vhodné mať štartovací kábel, ktorý slabú batériu nedobije, ale pomôže naštartovať vaše auto za pomoci ochotného motoristov.

Auto elektro doplnky máte ich?

Medzi elektro doplnky, ktoré oceníte aj vy kto viac jazdíte patria bezpochyby kompresor. Hlavne ho uvítate, keď zistíte nízky tlak v pneumatikách, v mieste kde je ďaleko k benzínovej pumpe. Ide často o situácie, kedy použijeme rezervu, ktorá bola pod autom bez vášho povšimnutia naozaj dlho. Kompresor navyše môžeme použiť aj na nafukovanie člnov a iných športových pomôcok pre letné aktivity vrátane fúkanie pneumatík bicyklov. Na cestách môžete oceniť tiež ďalšie elektro výbavu ako je nabíjačka telefónov, Autochladničky, mini-klimatizácia, menič napätia a vysávač. Všetko je práve prispôsobené napájanie v aute. Takéto pomôcky sú postrádateľné, ale rozhodne vám zlepší komfort na cestách.

Autoelektrika a milovníci áut

Sú tu ešte tí čo milujú autá, a pre nich je pripravené niečo navyše. Originálne klaksón alebo klaksón a navyše siréna. Na ďalšie podrobnosti sa pozrite do príslušnej kategórie. Všetko za skvelé ceny.

Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!