Každý užívateľ auta, bez ohľadu či ide o vodiča či spolujazdca sa rád obklopuje peknými vecami. Pokiaľ ide o interiér, potom autopoťahy sú najdôležitejším prvkom, ktorý ovplyvní výsledný vzhľad. Univerzálnosť sa v tomto odvetví nenosí, a tak bez problému môžeme ponúknuť nielen univerzálne autopoťahy, ale aj autpotahy na mieru každému autu. Práve pokiaľ sú autopoťahy na mieru "sedia ako uliate" interiér je vždy upravený aj pri preprave neposedných detí.

Autopoťahy na mieru Škoda

Základným sortimentom je rad vozidiel Škoda, ktoré sú v Českej republike stále medzi najžiadanejšími vozy. V ponuke nájdete autopoťahy pre Fabie, Octavie a ďalšie typy áut automobilky Škoda. Ponuku sme rozšírili aj na autopoťahy v rôznych variantoch. Napríklad delené zadné sedadlá alebo s ohľadom na lakťovej opierky. Vďaka niekoľkým farebným variáciám si môže vybrať prakticky každý. Autopoťahy sú konštruované tak, aby ich bolo možné použiť na autá ako s bočnými air-baby, tak aj bez týchto bezpečnostných prvkov.

Autopoťahy na mieru pre ostatné značky

Je pochopiteľné, že v ponuke máme aj ďalšie autopoťahy pre všetky bežne prevádzkované značky áut. Výber je opäť široký ako pre každý typ auta, tak aj jednotlivé rady značiek. Vždy nájdete možnosť ako obmeniť vo svojom aute opotrebované poťahy. Či už to je Alfa Romeo alebo Volkswagem. Všetok sortiment autopoťahov je na vysokej úrovni za výhodné ceny.

Autopoťahy špeciálna ponuka

Okrem základnej ponuky autopoťahov na mieru je možné vybaviť svoje vozidlo aj špeciálnymi poťahmi. ide napríklad o masážne autopoťahy vhodné pre dlhotrvajúce jazdu, kedy by vás mohli bolieť chrbát. alebo ide o vyhrievané autopoťahy, pre vozidlá, ktoré túto funkciu nemajú zabudovanú priamo v sedadlách. ďalším typom autopoťahov sú pracovné poťahy. Ak musíte jazdiť v pracovnom oblečení, ktoré je ušpinené, stojí za to vybaviť používaná sedadlá týmto doplnkom vždy keď je treba. Veľmi rýchlo je ako nasadíte tak i stiahnete. Tiež môžete svojmu autu obliecť tričko, aj také autopoťahy ponúkame.

Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!