Súčasná doba bohužiaľ nahráva nepoctivcům a darebákom, je nutné sa pred nimi teda chrániť. Nejde len o nehnuteľný majetok, ale tiež napríklad aj o naše autá. Spôsobov zabezpeč nej je veľa. My vám ponúkame niektoré lacné varianty, ktoré vás nebudú moc stať, ale pritom môžu odradiť zlodeja a zlodejov od návštevy práve vášho auta.

Zámky na volant

Dlho používaným prostriedkom je zámok volantu, teda lacná varianta zabezpečenie vozidla. Spĺňa dva základné prvky. Prvým je preventívna, ak zlodeji uvidí zamknutý volant je viac pravdepodobné, že si vyberú iný nezabezpečený vozidlo. Ak by predsa len skúsili, tento mechanický zámok volantu musí prekonávať určitú dobu a tým zvyšujú riziko dopadnutí. Kúpou zámku na volant znižujete riziko krádeže vášho auta.

bezpečnostné skrutky

Zrejme ste už počuli o aute bez kolies, alebo dokonca také auto videli. A rozhodne nemyslíme ty kde si tieto kolesá sňal majiteľ sám. Ide opäť o krádež a tentokrát kol autá. Vďaka bezpečnostným skrutkám z našej ponuky opäť môžete znížiť riziko, že vás niečo podobné stretne, pritom stačí jedna skrutka na každé koleso a opäť sme pri tom, že znížite riziko straty napríklad práve kúpených pneumatík.

Ďalšie bezpečnostné prvky auta

Medzi ďalšie vychytávky pokiaľ ide o bezpečnosť sú dnes už veľmi bežné kamery do auta. Ide o prvok, ktorý dalo by sa povedať zaviedli takzvaní "vybržďovači", bezpečnostná kamera vám zaznamenáva priebeh vašej jazdy a je schopná časť záznamu uchovať pre prípadné neskoršie využitie. Práve v prípade nehody nemusíte spoliehať iba na možné svedkami či vlastné slová, ktorá môže vinník spochybniť. Ceny sú veľmi priaznivé a pocit pokoja na nezaplatenie.

Ďalším prvkom pre bezpečnú jazdu je parkovací asistent. S týmto asistentom zaparkujete prakticky kdekoľvek a to aj s prívesom či karavanom. Zaujímavými prvkami potom u niektorých asistentov sú bezdrôtové prevedenie alebo funkciu nočného videnia.

Kompletnú ponuku lacných autodoplnkov si prezrite na našich stránkach.

Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!