Mnohí vodiči sú hrdí na svoje auto, a náležite ich vylepšujú, niektoré doplnky do exteriéru autá sú vyložene okrasné, ale nájdete tu aj veľa veľmi praktických doplnkov, ktoré vám môžu ušetriť aj ďalšie náklady na opravu či údržbu. Poďme letmo nahliadnete čo je pre vás nachystané.

Autoplachty i proti krupobitiu

Ochranné plachty pre všetkých tých ktorí z rôznych dôvodov nepoužívajú garáže. Mnohí ju radi využívajú proti znečisteniu, ale vhodná aj pre zimné mesiace, kedy chráni pred námrazou a tiež snehom. Vybrať si môžete autoplachty, ktoré chránia okná a strechu auta, alebo celú konštrukciu. Navyše ponúkame aj zosilnené plachty, ktoré tlmia i krupobitie. Veľkou výhodou je priedušný nylonový materiál, ktorý sa ľahko zloží a zároveň autoplachty rýchlo nasadíte aj zložíte z auta.

Logá dekorácie a samolepiace písmená

Tieto kategórie sú určené predovšetkým pre tých, ktorí majú radi originalitu svojho auta, pomocou loga, dekorácie či samolepiacich písmen vytvoríte originál, ktorý nemá kópiu nikde vo svete. Navyše niektoré samolepky sú nevyhnutné ak vychádzate mimo republikou, alebo máte povinnosť uvádzať obmedzenia rýchlosti auta.

Kryty kolies

A sme pri ozdobných krytov kolies, ktoré používa drvivá väčšina áut. Výber je naozaj veľký a tak záleží na každom vodičovi, ktorý dizajn zvolí. Veľmi podarené kryt v ponuke sú Florida, Detroit a Boston. Vyberajte také, ktoré vám vydržia na aute veľa sezón ako v zime tak i lete.

Strešné boxy a držiaky

Medzi veľmi praktické doplnky do exteriéru auta bezpochyby patrí strešné boxy a držiaky. Aj tá väčšie autá majú svoje obmedzenia vo vnútornom priestore, a preto môžete využiť prídavných strešných nosičov na bicykle, lyže a ďalšie prepravovaný materiál.

O ďalších doplnkoch do exteriéru možno nabudúce.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!