Lacné autodoplnky zahŕňajú aj potreby pre interiér auta. Akékoľvek vychytávky, ktoré v aute oceníte nájdete na našom e-shope. Kvalitne spracované a pritom lacný tovar môžete používať každý deň.

Autokoberce

Medzi najviac exponované časti interiéru auta bezpochyby patrí podlaha. V našej ponuke nájdete radu auto-kobercov textilné, gumovou a potom špeciálnej rady z PVC alebo imitácie plechu. V ponuke nájdete ako špeciálny autokoberce pre konkrétny typ auta, tak i univerzálne pre väčšinu značiek a typov áut. Vo väčšine prípadov ide priamo o sadu štyroch kobercov pre každú pozíciu v aute.

Autosedačky

Ďalšou nevyhnutnou výbavou interiéru auta bývajú detskej sedačky. Teda ak vozíte deti. Základným delením autosedačiek je rozdelíme do niekoľkých podskupín. Prvá je skupina od narodenia do 13 - 25 kg. Aj zo by sme našli ďalšie určité rozdiely. Môže ísť o autosedačku "vajíčko", kedy sa v tejto autosedačke dá dieťa ľahko prenášať. Druhá skupina sedačiek začína na cca 9 kilách a pokračuje do cca 18 kg. Do tretej skupiny patria sedačky 15 - 36 kg kde ide stále aj o bočnú ochranu dieťaťa vrátane upínania pásy samotnej sedačky. Do štvrtej skupiny možno zaradiť podsedáky pre deti, ktoré nespĺňajú jednu z podmienok 150 cm výšky alebo 36 kg váhy. Pochopiteľne deliť autosedačky možno i viac spôsobmi.

Kryty a koncovky

Medzi ďalšie interiérové ​​doplnky patrí bezpochyby kryty pedálov, brzdy a koncovky radiacej páky. Do táto skupiny možno zaradiť aj poťahy na volant, ktoré veľmi často dodávame aj s návlekmi na bezpečnostné pásy. Tieto doplnky síce nie sú nevyhnutne nutné, ale určite spríjemní jazdu obzvlášť tým kto jazdí naozaj často. Vyberte si to čo sa vám páči a urobte si radosť.

Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!