Držiaky v aute

V interiéri auta oceníte praktické držiaky pre mobilné zariadenia, ale aj pre CD a DVD nosiče. Dnešná doba je dobou, kde sa bez mobilných zariadení mnohí už nezaobídu ani v aute. Správne upevnená mobilné zariadenia prispievajú k bezpečnej prevádzke automobilu. Mobilné telefóny neslúžia len ako komunikačné zariadenie, ale aj ako navigácia, pre túto funkciu práve potrebujete kvalitné držiaky, také, aby bola navigácia čo najviac prístupná z pohľadu vodiča. Ostatní spolucestujúci môžu tiež využiť držiaky na tablet. Vaše deti udržíte aj pri dlhých cestách ak je zamestnáte rozprávkou prehrávanú práve na tabletu zavesenom v originálnom držiaku na tablety. Do tejto kategórie možno priradiť aj protišmykové podložky a to aj tie na báze silicon, ktoré vedia udržať predmety aj v šikmej polohe.

Hodiny a teplomery

Ďalšími užitočnými vychytávkami sú teplomery a hodiny do auta. Teplomer ukazujúci vonkajšiu teplotu je obzvlášť dôležitý pri nízkych teplotách. Vždy máte prehľad o možnosti námrazy či klzké vozovky, a to ešte skôr ako taká situácia nastane. Inštaláciou teplomeru zvyšujete svoju bezpečnosť i bezpečnosť celej posádky.

Vôňa do auta

Veľmi širokú ponuku máme tiež v kategórii vône a osviežovače vzduchu. Vaše auto vždy bude mať veľmi príjemné a voňavé ovzdušie, cestovanie v ňom bude pre všetkých príjemné.

Púzdra a brašne

Medzi ďalšie zaujímavé doplnky sú púzdra a brašne vrátane tých temo-tašiek, kde udržíte potraviny príjemne vychladené počas jazdy. Nejde len o samotnú dopravu, ale aj komfort také jazdy, využite všetkých možných doplnkov a vychytávok pre vašu ako bezpečnú, tak i príjemnú jazdu.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!