Vďaka zvyšujúcej sa bezohľadnosť vodičov je nutné myslieť stále na väčšiu bezpečnosť pri jazde autom. A niekedy ani to nestačí, miera zavinenia dopravnej nehody často záleží na dôkazným materiáli preto je na mieste zabezpečiť kamerový systém do auta. Systém o ktorom by mali uvažovať všetci motoristi. Ide o čierne skrinky čiže kamery do auta.

Lacné kamery do áut budú stačiť?

Vybaviť kamerou do auta svoje vozidlo pre bežnú prevádzku je otázkou čo všetko od kamery chci.Jde bezpečnostné opatrenia pre prípad nehody alebo aj o zážitky z ciest? Ľavé kamery do auta môžu mať problém, že záznam bude mať mať malé rozlíšenie a nebude možné ho použiť pre dokazovanie vinníka nehody. U drahé kamery do auta možno zase nevyužívate celý potenciál ponuky kamery. Otázka či lacná či drahá kamera má byť skôr vedená v duchu dostatočného rozlíšením. A nočné videnie vyžaduje extra väčšie rozlíšenie. Ak jazdíte prevažne vo dne štandardné rozlíšenie bude stačiť. Alfou a omegou bude rozlíšenie nechajte si poradiť aké je ešte prijateľné. Nové kamery už majú také rozlíšenie, ktoré na bežnú prevádzku bude stačiť.

Ďalšie funkcie auto-kamery?

Praktické funkcie kamery do auta je štandardný automatické ukladanie záznamu v slučke. Ide o slučku, ktorá v určitom rasovej intervale (podľa veľkosti pamäte) prepisuje záznam starý novým. S tým súvisí aj senzor nárazu. Ten zaistí, že záznam pred nehodou sa omylom neprepíše a uzamkne sa. V prípade nehody totiž vždy nemôžete záznamové zariadenie vypnúť. Niektoré auto kamery majú zabudovaný akumulátor a nie je teda nutné ich napájať cez zásuvku. Dôležité je tiež jednoduchá je každodenné montáž a demontáž. To pochopiteľne k vôli krádežiam vybavenie áut, kedy nie je radno nechávať v aute nič cenného.

Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!