Každé leto začínajú dovolenky a cestovanie v aute za zhoršených klimatických podmienok. Teraz nemyslíme to, že prší a je chladno. Ale pochopiteľne práve naopak horúce letné dni, ktoré strávime v aute. Ide o cesty na dovolenku často k moru, ale aj po Českej kotline. A mnohí musia cestovať v týchto podmienkach aj v rámci pracovných ciest.

Čím doplniť výbavu auta

Medzi základné prvky, ktoré iste ocení každý, sú clony proti slnku. Ide tak o clony na bočné a zadné sklá, ale aj clony, ktoré chránia interiér auta pri parkovaní na priamom slnku. Tieto clony potom môžete umiestniť za okno auta, alebo niektoré i na vonkajšiu stranu skla, čím sa zníži množstvo tepla, ktoré prenikne do auta. Lacné autodoplnky vám ponúkajú v tomto sortimente dostatočný výber, aby si mohol vybrať naozaj každý.

Mini klimatizácia

Ak vášmu vozidlu chýba klimatizácia, máme pre vás riešenie, v ponuke je mini klimatizácia na 12 V so zásobníkom na vodu. S túto klimatizáciou sa vám rozhodne bude cestovať lepšie ako nemať žiadnu. Leto je jednoducho v aute úmorné. A ak je možné si cestu spríjemniť technikou sme tu na to, aby sme vám ju ponúkli. Veľkou prednosťou tejto klimatizácie je jej jednoduchochost, jednoduché ovládanie a čistenie.

Chladiaci box pre prevoz potravín

Ďalšími zaujímavým doplnkom pre letnú dovolenku či iný letnú prevádzku, môže byť chladiaci box do auta s napájaním 12V. V ňom preveziete potraviny až do cieľového miesta bez nebezpečenstva pokazenia. Navyše tieto boxy majú možnosť pripojenia na klasické napätie 220V, a umožní tento box používať aj priamo na dovolenke v kempe alebo tam, kde klasické chladiace zariadenie chýba.

Výber lacných autodoplnkov máme veľký, sami sa môžete o tom presvedčiť.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!