Pri montáži sa treba riadiť niekoľkými základnými radami.

  1. Pripevnite na všetky gumová očká priložené oceľové háčiky. Gumové oko prevlečte uzavretým očkom háčika a prezlečte cez háčik tak, aby na gumičke vznikol uzlík s uväzneným háčikom.

  2. Zložte opierky hlavy a jednotlivé diely a autopoťahy navlečte na sedadla a operadla, na ktoré sú určené. U operadiel predných sedadiel sú dôležité ,, jazyky "všité v mieste medzi operadlom a sedadlom. Tie je potrebné prevliecť medzerou medzi sedadlo a operadlo (na zadnej strane sa pripnú väčšinou pomocou suchého zipsu). Pokiaľ má sedadlo bočné plastové kryty, autopoťahy predných sedadiel zasuňte pod tieto plastové kryty na bokoch sedadiel. (Niekedy je možné kryty pred montážou zložiť, montáž je potom jednoduchšie)

  3. Pod sedadlami (za operadlami) zaháknite upevnené háčiky za perforácie vo výstuhe, výstuhy z pružín, prípadne protiľahlá oka, alebo všetkými okami prevlečte motúz, ktorý riadne stiahnite.

  4. U niektorých typov autopoťahov treba vystrihnúť diery pre opierku hlavy. Po navlečenie poťahu na operadlo zistite presnú polohu otvorov pre opierku hlavy a opartně tu vystrihnite alebo vyrežte otvory pre zasunití opierky. Ak sú priložené, do týchto otvorov nasadíme plastové kryty a zabezpečíme tak okraje vyřízlých otvorov. Alebo možno okraj zasunúť pod pôvodnú plastové krúžky.

Toto je len orientačná návod a na každý druh autopoťahu sa nemusí vzťahovať všetky body. Pred montážou prosím pozorne prečítajte priložený návod pre konkrétny typ autopoťahu.

Pozor!

Aby autopoťahy mohli správne plniť svoju funkciu, mali dlhú životnosť a zveľaďovali interiér vášho vozidla, je dôležité jednotlivé diely autopoťahu udržiavať stále vypnuté. Zle navlečený autopoťah sa pri nastupovaní a vystupovaní zhŕňa, přelamuje a stláča, čo skracuje jeho životnosť a spôsobuje nepríjemný vzhľad interiéru Vášho vozidla. V prípade potreby sa obráťte na odborný servis, ktorý autopoťahy riadne nasadí.

Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!