Iba pamätníci poznajú problémy s gumičkami do stieračov či so samostatnými stieračmi. Zdá sa to dnes takmer nepochopiteľné, ale problém to bol. Dnes existuje skôr problém vybrať dobrý stierač či gumičku do stierače, aby plnila svoju funkciu čo najlepšie a čo najdlhšie. Ide hlavne o bezpečie nás vodičov samotných.

Čo sú stierače do auta Flat?

Ide vlastne o bezramienkové vysoko aerodynamické stieracie lišty, ktoré sú alternatívou aj pre automobily so starým typy stieračov. Nové stierače tak môžu využiť aj majitelia starších áut. Stierače Flat vynikajú aerodynamickú konštrukcií, lišta je vyrobená zo špeciálnej ocele to zaisťuje rozloženie tlaku po celej ploche skla vrátane áut so zakriveným čelným sklom Práve nastavenie aerodynamiky zaisťuje výborné stieranie aj pri vyšších rýchlostiach. Tieto stierače sa vyznačujú kvalitou stieracích britov ktorá má za následok výrazné zníženie hlučnosti a zníženie opotrebenia. Väčšinou disponujú adaptérom HOOK, ktorý je najpoužívanejším typom uchytenia. Pridajte k tomu rýchlu výmenu a nie je čo riešiť.

Stierače do auta Flat Hybrid

V našej ponuke nájdete aj stierače do auta s hybridnou konštrukciou, ktorá umožňuje optimálny prítlak na gumičku s teflónovou vrstvou. Výsledkom je dokonalé jemné stieranie zaisťujúci bezpečný prehľad ako pre predné sklo, tak aj pre to zadné. Ide zároveň o stierače s univerzálnym riešením, pretože obsahujú celú škálu úchytov k jednotlivým typom áut. Na vás potom len je vybrať správnu dĺžku stieračov pre vaše auto.

Lacné stierače do auta

Pretože dnešné stierače do auta sú takto univerzálne môžeme tiež ponúknu zaujímavé ceny za jednotlivé kúsky. V našej ponuke si musí vybrať naozaj každý. Nevyhýbame sa ale ani klasickým stieračom alebo stieračom špeciálnym. Celú škálu ponuky si prehliadnete v jednotlivých sekciách kategórie stieračov.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!