V našom obchode nájdete tieto tri hlavné kategórie obsahujúca autopoťahy:

Autopoťahy na mieru Škoda - toto sú presné autopoťahy pre jednotlivé typy vozidiel značky Škoda. Keďže je to naša domáca značka áut a je to jeden z najrozšírenejších výrobcov tak sme pre neho vyčlenili vlastnú kategóriu. Ide o poťahy ktoré sú vyrábané tak aby sedeli vždy hlavne na daný typ vozidla, môžu pasovať aj na iný typ ale neodporúčame to. Preto prosím vyberajte starostlivo podľa typu vášho auta a sedadiel. Slová "delená" a "nedelená" v popise sa vzťahujú na zadné sedadlo a operadlo ktoré môže byť zhotovené z dvoch častí (delená zadná lavica) alebo z jednej (nedelené zadné lavice). U niektorých typov je tiež uvedený počet opierok hlavy.

Autopoťahy na mieru - toto sú presné autopoťahy pre jednotlivé vozidlá rozdelené podľa výrobcov. Najprv si vyberte značku vozidla zo zoznamu na začiatku a na ďalšej stránke nájdete jednotlivé typy pre ktoré ponúkame autopoťahy. Opäť sa jedná o autopoťahy ušité vždy pre daný typ vozidla takže nemusí pasovať do iného typu auta hoci je tej istej značky. Vyberajte preto dobre, jednotlivé typy sú delené podľa názvu auta, roku výroby a počtu sedadiel, potom už si len vyberte farebnú kombináciu.

Autopoťahy - tu nájdete univerzálne autopoťahy ktoré pasujú do väčšiny automobilov. Máte na výber z mnohých dezign a farebných prevedení a tiež sú vyrobené z rôznych materiálov (textilné, kožené, s alcantarou, s drevenými guličkami atď). Sú rozdelené podľa spôsobu použitia takže si môžete vybrať:

  • Sadu poťahov na prasiatko auto - univerzálny autopoťahy z rôznych materiálov a v rôznom farebnom prevedení
  • Masážny poťahy - poťahy nasedado z drevených guličiek alebo plastu s masážnymi účinkami
  • Vyhrievaný autopoťah - elektricky vyhrievané poťahy pre každý automobil
  • Autopoťahy tričká - jednoduché autopoťahy tvare trička pre ochranu sedadla pred nečistotami v rôznych farbách
  • Autopoťahy racing - univerzálne poťahy na sedadlo v pretekárskom dizajne
  • Pracovný poťah na autosedačku - ochrana proti znečisteniu pracovným oblečením, vyrobené z jednoducho očistitelných mareriál
Darček

Darček

Ku každej objednávke autopoťahov darček zdarma.

Autopoťahy

Autopoťahy

Veľký výber poťahov takmer na všetky automobily!